Vedúca/-i predajne Spišské Bystré

COOP JEDNOTA POPRAD, spotrebné družstvo

Miesto práce
Spišské Bystré
Termín nástupu
ihneď,dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
859,3 EUR/mesiac-príplatok za funkciu 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedný prístup k práci
  • kontrola stavu zásob
  • komunikácia s dodávateľmi a riešenie prípadných reklamácií
  • plánovanie a organizovanie práce tímu
  • zabezpečovanie vysokého štandardu služieb a zákazníckej spokojnosti
  • regulácia tovaru v predajni
  • zodpovedný prístup k práci a vedenie tímu
  • spolupráca s dodávateľmi a zaisťovanie ich spokojnosti
  • označovanie tovaru správnou cenovkou
  • odvod tržieb
  • práca za obslužným pultom

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
  • pravidelné zvyšovanie miezd zamestnancov
  • ​príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na stravovanie
  • ​poskytovanie odmien nad rámec dohodnutej mzdy​
  • finančná odmena pri významných životných a pracovných výročiach
  • ​široké možnosti vnútro-firemného vzdelávania
  • sociálna výpomoc v ťažkých životných situáciách

Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť COOP Jednota Poprad, spotrebné družstvo ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou. Budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísane kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • Skúsenosti v maloobchode vítané
  • Pro-zákaznícke myslenie
  • Orientácia na zákazníka
  • Príjemné a ústretové vystupovanie
  • Zvládanie záťažových situácií
  • Vyučenie v odbore výhodou
  • Asertivita, iniciatívnosť, komunikatívnosť, praktické myslenie, spoľahlivosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Olekšáková
Tel.: +421527867223
E-mail: poslať životopis
ID: 4826076  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 859,3 EUR/mesiac