Можливість для людей з України

Skladník v logistickom centre - chladený sklad

COOP Jednota - Logistické centrum, a.s.

Miesto práce
Horný Hričov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiac950 - 1 150 EUR/mesiac€ hrubá mesačná mzda s prémiami, príplatkami (základná mesačná mzda 850,-€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru k zákazníkovi v chladenom sklade
- práca so skenerom,
- jazda a práca na elektrickom motorovom vozíku,
- udržiavanie čistoty skladových priestorov a vykonávanie ďalších pracovných úloh podľa pokynov priameho nadriadeného, súvisiacich s pracovnou náplňou.

- dvojzmenná prevádzka / ranná a poobedná zmena /
- dochádzkový bonus každý mesiac
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- trvalý pracovný pomer
- možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VEK NAD 18 ROKOV
- logické myslenie, zručnosť, dobré zrakové vnímanie, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať,

Logistické centrum COOP Jednota v Hornom Hričove je najnovším a najväčším logistickým centrom v systéme najväčšieho domáceho obchodného reťazca. Hlavnou činnosťou spoločnosti je nákup a distribúcia potravinárskeho a priemyselného tovaru pre predajne štyroch spotrebných družstiev COOP Jednota.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2274815  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac