Opatrovateľ/ka starších osôb v Anglicku

COOLAGENT, EuroPair, s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Mzdové podmienky (brutto)
6,70 - 7,80 GBP/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– všestranná starostlivosť o staršiu osobu
– pomoc pri osobnej hygiene, kúpaní, príprave jedla, pomoc s obliekaním
– domáce práce ako ľahké upratovanie, ustielanie postelí, žehlenie, vysávanie a pod.
– asistencie pri voľnočasových aktivitách chorých a starých
– nákupy

– garancia zaistenia pracovnej pozície a zaistenia ubytovania pred odjazdom
– letenka zdarma
– zdarma vyzdvihnutie z letiska
– možnosť vybrať si pozíciu live-in (len zeny) alebo live-out (zeny aj muzi)
– v prípade live-in ubytovanie zaistené v rodine staršej osoby zdarma vrátane stravy
– v prípade live-out pozície je nutný vodičský preukaz ubytovanie je zaistené v domoch, nájom sa strháva až z odmeny
– pomoc s vybavením bankového účtu a NIN
– zdarma tréning – prvé 3 týždne má záujemca školenie – tréning ohľadom práce spojenej s klientom
– možnosť získať certifikáty v oblasti opatrovania ako Senior Carers (NVQ 3), Supervisors (NVQ 3&4), Area Manager (Team leader NVQ 4) alebo Diploma level 2 in Health and Social Care
– pomoc s kompletizáciou prihlášky
– asistenčné služby
– možnosť obrátiť sa na 24 hod. non stop HELP LINE

Pošlite svoj životopis alebo stručné informácie o Vás na adresu [email protected] (Bratislava) alebo [email protected] (Košice). Alebo nám zavolajte na bezplatnú linku z celej SR 0800-124-368.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Vyžaduje sa trpezlivosť, láskavá a priateľská povaha, dobrý zdravotný stav, čistý výpis z registra trestov, komunikatívna angličtina. Vodičský preukaz je potrebný len pri pozícii live-out.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tento program je ideálny pre záujemcov, ktorí chcú vypomáhať starším ľuďom a ideálne majú skúsenosti napr. so starostlivosťou o svojich rodičov, príbuzných alebo majú zdravotnícke vzdelanie a prax v obore. Opatrovateľ/ ka má dopredu zaistené ubytovanie v domoch a naviac poskytovateľ pracovnej praxe hradí letenku do Veľkej Británie.

Program je vhodný pre všetkých záujemcov, ktorí chcú zažiť dobrodružstvo, spoznať Britániu, zarobiť si peniaze – a môže byť i tým najvhodnejším riešením, ako sa zdokonaliť v angličtine, získať praktické skúsenosti a obohatiť si životopis. Všetko môžete zariadiť rýchlo a jednoducho z pohodlia domova a bez poplatkov.

Sprostredkovanie študijných pobytov, kultúrnych výmen a pracovných praxí v zahraničí.
Jedna z najväčších agentúr v SR a ČR, sprostredkujúcich kultúrne výmeny, stáže, praxe a študijné pobyty v zahraničí, na trhu už od roku 1995. Profesionálny tím koordinátorov spolupracuje s partnerskými agentúrami, školami a vzdelávacími organizáciami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2061338  Dátum zverejnenia: 22.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,70 - 7,80 GBP/hod