Au Pair / Mothers Help vo Francúzsku

COOLAGENT, EuroPair, s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.04.2014
Mzdové podmienky (brutto)
320 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FRANCÚZSKO

Rodina WAUMAN – 2 deti (7 a 6-ročné), rodina býva v L´Homeau, nástup čo najskôr a min. na 3 mesiace. Preferujú dievča s mierne pokročilou znalosťou francúzštiny a šoférku. Vreckové je min. 80 EUR za týždeň. Rodina prispieva na základné zdravotné poistenie.

Rodina VERNAY – 2 deti (12 a 10-ročné), rodina býva v mestečku Vertou. Nástup ihneď 2014, min. na 6 mesiacov. Požadujú kandidátku so strednou znalosťou francúzštiny. Preferujú šoférku. Súčasťou programu je i štúdium francúzštiny. Ponúka 100 EUR / týždenne za 35 hodín týždenne. Rodina platí základné zdravotné poistenie.

Máme už rodinky aj na letný program Au Pair.

Môžeš sa naučiť perfektne cudzí jazyk. Väčšina našich spolupracovníkov sama bola Au Pair, takže vieme, o čom hovoríme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Au Pair a Mother´s help pobyty

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- máte minimálne 18 rokov
- máte ukončené stredoškolské vzdelanie alebo výučný list
- ste samostatná a flexibilná
- máte skúsenosti so starostlivosťou o deti a môžete ich doložiť referenciami (napr. predchádzajúce Au Pair skúsenosti, starostlivosť o deti známych, babysitting, príp. profesionálne skúsenosti ako zdravotná sestra, učiteľka v škôlke a pod.
- máte aspoň základnú znalosť dorozumieť sa v cudzom jazyku
- máte záujem pracovať na danej pozícii 12 mesiacov
- máte vodičský preukaz a ste ochotná šoférovať v zahraničí -veľká výhoda-nie podmienka

Sprostredkovanie študijných pobytov, kultúrnych výmen a pracovných praxí v zahraničí.
Jedna z najväčších agentúr v SR a ČR, sprostredkujúcich kultúrne výmeny, stáže, praxe a študijné pobyty v zahraničí, na trhu už od roku 1995. Profesionálny tím koordinátorov spolupracuje s partnerskými agentúrami, školami a vzdelávacími organizáciami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1649631  Dátum zverejnenia: 5.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 320 EUR/mesiac