Pozície v cestovnom ruchu v Španielsku - nástupy na sezónu! (čašník, chyžná, kuchár, recepčná)

COOLAGENT, EuroPair, s.r.o.

Miesto práce
Španielsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
máj, jún, júl 2014
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná prax v hoteloch v Španielsku, napr. na Malorke, Menorke, Malage a pod. a to napr. na recepcii, v reštaurácii, v bare, v kuchyni, odnos batožín, houskeeping, general assistant apod. Väčšinou sa rotuje napr. vrámci hotela podľa aktuálnych potrieb. To, akú pozíciu získate, závisí najmä od Vašich jazykových schopností, predchádzajúcich skúsenosti a dĺžky pobytu. Je možnosť vykonávať prax na plný, ale aj na polovičný úväzok, avšak normálny čas výkonu praxe je cca 40 hod. týždenne s jedným, alebo s dvomi dňami voľna.
Ak vykonávate nadčasy, budú Vám buď preplatené, alebo Vám bude ponúknuté náhradné voľno. Študenti musia dodržiavať pracovnú morálku, povinnosti a pravidlá k spokojnosti poskytovateľa praxe a spoločnosti, kde prax vykonávajú. Poskytovateľ praxe je povinný dodržiavať predpisy platné pre tento typ programov v Španielsku.

Na konci pobytu každý študent obdrží certifikát o absolvovaní pracovnej praxe z hotela.

NÁSTUPY:
- od mája, júna, júla
- pozície hlavne na letnú sezónu

UBYTOVANIE A STRAVA:
Poskytovateľ praxe zabezpečuje ubytovanie a stravovanie zdarma. Dohodnutá odmena je cca 400-500 € mesačne, resp. 100 € týždenne.

Zdokonalenie sa v cudzom jazyku, získanie pracovnej referencie a skúsenosti v zahraničí. Ubytovanie a strava ZADARMO.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Ide o program, ktorý Vám v spolupráci s partnerskou španielskou agentúrou zabezpečí pozíciu v rámci celého Španielska, napr. v oblasti severného Katalánska a Pyrenejí, na Malorke, Menorke v hoteloch a reštauráciach a to napr. na recepcii, v reštaurácií, v kuchyni, na housekeepingu, odnos batožín atď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Španielsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PODMIENKY:
- študent strednej školy, alebo študent denného štúdia vysokej školy, neštudenti
- minimálna dĺžka kontraktu 2,5 mesiaca a maximálna 6 mesiacov
- minimálne základná znalosť španielčiny
- registrácia min. 2 mesiace pred plánovaným odchodom
- znalosť Angličtiny na úrovni stredne pokročilý (intermediate),
- znalosť Španielčiny na min. základnej úrovni,
- dĺžka programu - min 2,5-6 mesiacov,
- registrácia minimálne 2 mesiace pred plánovaným vycestovaním,
- predchádzajúca skúsenosť je výhodou, nie však podmienkou

Sprostredkovanie študijných pobytov, kultúrnych výmen a pracovných praxí v zahraničí.
Jedna z najväčších agentúr v SR a ČR, sprostredkujúcich kultúrne výmeny, stáže, praxe a študijné pobyty v zahraničí, na trhu už od roku 1995. Profesionálny tím koordinátorov spolupracuje s partnerskými agentúrami, školami a vzdelávacími organizáciami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1648118  Dátum zverejnenia: 28.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 500 EUR/mesiac