Asistentka (administratívna pracovníčka)

ControlTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Františkánska 5, 917 01 Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rôzne administratívne práce spojené s chodom kancelárie, emailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi, preberanie objednávok, evidencia reklamácií, spracovanie pošty, príprava podkladov pre vedenie a ekonomické oddelenie

Ponúkame: zázemie stabilnej a perspektívnej firmy etablovanej na trhu, prácu v mladom kolektíve, stravné lístky, 13. plat a odmeny, jazykový kurz, teambuilding day, flexibilná pracovná doba

Profesný životopis a prípadný motivačný list pošlite na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

upradnostňujeme absolventov Obchonej akadémie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme: SŠ vzdelanie ekonomického zamerania, organizačné schopnosti, ochotu vzdelávať sa, samostatnosť, komunikatívnosť a základné znalosti AJ (mailová komunikácia v AJ pri spracovaní reklamácií)

Autorizovaný distribútor Rockwell Automation - popredného svetového výrobcu priemyselnej automatizačnej techniky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2779413  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou