Regionálny/-a manažér/-ka pre predaj priemyselnej automatizácie Rockwell Automation/ Allen-Bradley - východ

ControlTech, spol. s r.o.

okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj priemyselnej automatizácie Rockwell Automation/Allen-Bradley

Ponúkame: zázemie stabilnej a perspektívnej firmy etablovanej na trhu, zaujímavú a kreatívnu prácu vo firme s tradíciou, možnosť vysokého finančného ohodnotenia závislého na pracovných výsledkoch

Profesný životopis, príp. motivačný list pošlite na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U absolventov: minimálne vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa – odbor priemyselná automatizácia
Pre uchádzačov s praxou: minimálne SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania, a aspoň 3-ročná prax v oblasti riadiacich systémov

Autorizovaný distribútor Rockwell Automation - popredného svetového výrobcu priemyselnej automatizačnej techniky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1410005  Dátum zverejnenia: 14.8.2015