Asistent na mzdovom oddelení

CONTRACT ADMINISTRATION (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, 821 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka, ktorý buď má skúsenosti s prácou na personálnom alebo mzdovom oddelení, čo radi uvítame, ale nie je to podmienkou. Môže byť však aj človek so záujmom o personalistiku a mzdovú problematiku, ktorého si radi zaučíme a zaškolíme a v prípade záujmu bude mať perspektívu odborne rásť.

Náplň práce:
- pomocné administratívne práce v súvislosti s prácou na mzdovom oddelení
- asistencia mzdovým účtovníčkam
- zakladanie dokumentov
- kopírovanie a skenovanie
- práca s MS Word, Excel, Powerpoint (úpravy reportov, prezentácie...)
- pomoc pri zasielaní mesačných výkazov na Sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne
- postupné zaučenie do problematiky mzdového účtovníctva v prípade záujmu, neskôr ponúkame možnosť samostatnej práce na mzdovom oddelení

- školenia a kurzy pre profesionálov
- kariérny rast

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdové účtovníctvo, príp. ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť anglického jazyka je vítaná, ale nie je nutná
- Orientácia v Zákonníku práce a skúsenosti s prácou na mzdovom alebo personálnom oddelení sú výhodou
- Precíznosť a samostatnosť
- Ochota učiť sa a napredovať
- Záujem o problematiku miezd a personalitistiky je výhodou

Spoločnosť Contract Administration (Slovakia) s.r.o./Crowe patrí k priekopníkom a lídrom na trhu služieb outsourcingu v strednej Európe. Naša spoločnosť má svoje zastúpenie v Poľsku a v Českej republike. Na Slovensku pôsobíme od roku 2005.
Bližšie info o nás aj na: www.ca-staff.eu alebo www.crowe.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3042371  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou