Mzdová účtovníčka - spracovanie českých miezd (častá práca z domu)

CONTRACT ADMINISTRATION (SLOVAKIA) s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mzdovú účtovníčku so skúsenosťami a znalosťou českého zákonníka práce a českých miezd. Vašou náplňou práce bude:
- spracovanie miezd pre klientov spoločnosti na mesačnej báze
- spracovanie mesačných výkazov do ZP a SP
- spracovanie prehľadov a hlásení na príslušné daňové úrady
- spracovanie ročného zúčtovania dane
- príprava štatistických hlásení
- príprava reportov, výkazov a hlásení podľa požiadaviek klienta
- príprava potvrdení o výške mzdy pre zamestnancov klienta

- školenia a kurzy pre profesionálov
- výhodné platobné podmienky a kariérny rast
- práca z domu, občasné návštevy spoločnosti v Bratislave nutné

V prípade záujmu o ponuku nám pošlite svoj životopis na mail uvedený v ponuke. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Prosím, v maili alebo v životopise zreteľne uviesť, či máte skúsenosti so spracovaním českého mzdového účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdové účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť českého zákonníka práce podmienkou
- znalosť anglického jazyka je vítaná, ale nie je nutná
- znalosť Zákonníka práce a Zákona o sociálnom poistení
- predchádzajúce skúsenosti s outsourcingom miezd
- vítané sú skúsenosti s programom Helios Orange
- precíznosť a samostatnosť

Spoločnosť Contract Administration (Slovakia) s.r.o./Crowe patrí k priekopníkom a lídrom na trhu služieb outsourcingu v strednej Európe. Naša spoločnosť má svoje zastúpenie v Poľsku a v Českej republike. Na Slovensku pôsobíme od roku 2005.
Bližšie info o nás aj na: www.ca-staff.eu alebo www.crowe.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1688307  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou