Recepčná/logistka

Contineo s.r.o.

Miesto práce
Jiskrova 4, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
01.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
430 - 580 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor / Asistent
kvalitná a príjemná komunikácia (smerom dovnútra firmy a von z firmy) prostredníctvom komunikačných prostriedkov (telefón, listová a elektronická pošta) + osobne. Obsluha telefónnej ústredne, odovzdávanie správ a odkazov. Asistenčné služby pri osobných návštevách, príjem a zapisovanie došlej pošty,správa videokonferenčnej miestnosti

Logistik
- logistická podpora pre projektmanažérov,
- objednávanie tovaru, služieb, dopravy,
- spolupráca pri riešení reklamácií, ich evidencia a vyhodnocovanie

Čo ponúkame:
- práca v mladej dynamickej spoločnosti, ktorá sa rýchlo prispôsobuje vývoju trhu a noviniek
- príjemné prac. prostredie
- výučba angličtiny v pracovnom čase
- priateľské a neformálne prostredie, skvelý kolektív

V prípade záujmu zašlite najneskôr do 10.9.2014 profesný životopis vrátane fotografie.
Ďakujeme všetkým kandidátom ta prejavený záujem. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhody:
- prax v oblasti logistiky a obchodu s IT a telekom. technológiami
- ďalšie cudzie jazyky

Cenené vlastnosti:
- príjemené vystupovanie
- komunikatívnosť
- proaktivita
- presnosť a zodpovednosť

Spoločnosť Contineo s.r.o., pôsobiaca na slovenskom trhu už vyše 17 rokov, dodáva svojim zákazníkom riešenia v najrýchlejšie meniacom sa odvetví obchodu. Orientuje sa na úplne riešenie potrieb a problémov zákazníka v oblasti informačných a riadiacich technológií najmodernejšími komunikačnými prostriedkami, ktoré zákazníkom prinášajú množstvo výhod a úspor.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1849722  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 430 - 580 EUR/mesiac