Technolog výroby - CNC obrábění

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Trutnov

Místo práce
Trutnov, Slovenská republika, Okres Trutnov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Když HI-TECH, tak s námi!
  • Pojďte s námi dělat kvalitu ... kvalitně!

Vašimi úkoly bude:

  • Koordinace sériové výroby
  • Spolupráce při programování CNC strojů
  • Zavádění nových či transferovaných zařízení a procesů
  • Sledování měřítek produktivity
  • Účast / spolupráce v projektových týmech při zavádění nových projektů
  • Komunikace s dodavateli strojů - jejich příprava na výrobu

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Zkušenost s programováním CNC obráběním velkou výhodou, nikoli podmínkou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost standardů kvality

Nabízíme:

  • Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Rozvoj, stabilitu a jistotu
  • Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • Motivující systém odměňování a benefitů
  • Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí

Kdo jsme?

Jsme Continental Automotive Czech Republic s.r.o., závod Trutnov. Jsme členem koncernu Continental AG. Jsme jedním z předních dodavatelů v automobilovém průmyslu. Jako vedoucí partner mezinárodního automobilového průmyslu celosvětově přispíváme k bezpečnější a pohodlnější mobilitě každého z nás. Díky naší kvalifikaci, výrobkům a službám zlepšujeme bezpečnost, pohodlí a požitek z jízdy. Dodávka vysoce výkonných výrobků a služeb našim zákazníkům je to, co nás motivuje ve všech oblastech podnikání. Kombinace technologických, ekologických, ekonomických a personálních aspektů naší práce je to, čím se Continental odlišuje – výkon je naší vášní.

Závod Continental Automotive Czech Republic s.r.o. Trutnov se ve svých výrobních divizích zabývá výrobou dieselových a benzínových systémů, ventilů pro recirkulaci výfukových plynů a elektromechanických akčních členů.

Staňte se i Vy členem našeho týmu !

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are Continental Automotive Czech Republic s.r.o., plant Trutnov. We are member of concern Continental AG. We are one of the most important suppliers in automotive industry. As a leading partner of international automotive industry we contribute on safer and more comfortable mobility of all people. Our qualification, products and services help us to improve safety, comfort and allow us to enjoy the ride. Our motivation is supplying high performance products and services. Combination of technological, ecological, economical and personal approach is the aspect which makes the difference – performance is our passion!
ID: 2057637  Dátum zverejnenia: 23.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.