Inženýr dodavatelské kvality - nové projekty

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm

Místo práce
Frenštát pod Radhoštěm, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašimi úkoly bude:

  • Rozhodování při výběru dodavatelů pro nové projekty
  • Zodpovědnost za kvalifikaci nových komponent:
a) plastové díly nebo
b) kovové díly
  • Vyjednávání s dodavateli, řízení APQP, schvalování PPAPů
  • Zajištění plnění specifikovaných požadavků pro danou kategorii
  • R@R a procesní audity u dodavatelů (zejména zahraničních)
  • Spolupráce s vývojovým a projektovým týmem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření – strojírenství nebo management jakosti.
  • Praxe v oblasti automotive/strojírenství ve stejné či podobné pozici vítána
  • Požadovaná znalost nástrojů: APQP, PPAP, zkušenosti s ověřováním procesů u dodavatelů výhodou
  • Velmi pokročilá znalost ve čtení výkresové a jiné technické dokumentace
  • Znalosti technologie vstřikování plastů výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou, NJ vítána
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • Velmi dobré komunikační a koordinační schopnosti, zvládání zátěžových situací, týmová práce, iniciativa
  • Flexibibilita k častým služebním cestám (APQP review, ověřování připravenosti k sériové výrobě, audity)
  • Velmi dobré komunikační a koordinační schopnosti, zvládání zátěžových situací
  • Týmová práce, iniciativa

Nabízíme:

  • zázemí a know–how mezinárodní skupiny
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • příležitost pro rozvoj a kariérový růst, možnost zvýšení kvalifikace
  • vzdělávací program (některé vzdělávací programy v zahraničí)
  • možnost cestování (zahraniční služební cesty)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dopravné 1-2 Kč/km cesta do práce (dle dojezdové vzdálenosti)
  • příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky
  • příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
  • pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek
  • práce přesčas – náhradní volno
  • CIM program (program zlepšovatelského hnutí, možnost získání odměny za zlepšovatelský návrh)
  • roční bonusy
  • program doporučení nového zaměstnance (finanční odměna)
  • příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč/na jedno dítě a rok

Pracoviště:

Frenštát pod Radhoštěm

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3107283  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.