Nastavovač  strojov

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
01.01.2021
800 EUR/mesiacRôzne benefity v rámci platnej Kolektívnej zmluvy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva demontáž a montáž foriem, zoraďovanie a nastavovanie strojných zariadení podľa jednotlivých špecifikácií a ich uvedenie do výrobného procesu, kompletovanie foriem, preznačovanie dátumovníkov a tvrdosti, obsluhu strojného zariadenia na čistenie foriem, čistenie foriem, riadenie vysokozdvižného vozíka, obluhu zdvíhacieho zariadenia, komplexnú evidenciu foriem – výdaj a príjem z výrobného procesu.
Spracováva záznam o poruche do SAP - PM, konkrétnu správu, ktorá dáva k dispozícii aktuálne informácie a umožňuje spolupracovníkovi odborné vykonanie úlohy.
Zodpovedá za fyzický stav a prevádzkovú schopnosť foriem, vedenie evidencie o všetkých zásahoch do foriem, za pridelené zariadenia a dodržiavanie bezpečnostných predpisov.
Kontroluje stav a opotrebovanosť foriem.
V prípade poškodenia alebo opotrebovania foriem nahlasuje opravu, prípadne vykonáva drobné opravy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodič vysokozdvižného vozíka

Sociálne benefity
ID: 624961  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac