Špecialista pre zákaznícky servis

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Starostlivosť o zákaznícke závody
Rozhranie medzi zákazníckymi závodmi a závodmi Continentalu pre témy kvality
Prvý kontakt pri zákazníckych reklamáciách
V prípade potreby prvotná analýza NOK dielov na mieste spoločne s odbornými oddeleniami zákazníkov
Prerokovanie technických faktorov so zákazníkom
Vyhodnotenie a príprava údajov ohľadne kvality
Organizácia spätného zaslania 0-km-NOK dielov a NOK dielov z poľa do centier pre retúry/spätné vrátenie a analýzu
Koordinácia potrebných mimoriadnych akcií u našich zákazníkov
Nepretržité sledovanie kvality produktov Continentalu spolu so zákazníkom
Sledovanie ukazovateľov kvality smerodajných pre zákazníka a inicializácia zlepšovacích opatrení v prípade negatívnych odchýlok
Včasné informovanie postihnutých závodov Continentalu o črtajúcich sa sériových problémoch
Podpora zákazníkov pri nábehoch produktu (bezpečný nábeh)
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
01.01.2017
Iné výhody
- zázemie nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
- odpovedajúce finančné ohodnotenie.
Životopisy zasielajte e-mailom. Do predmetu uveďte názov obsadzovanej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 29 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
inžiniersko-vedecké štúdium alebo ukončené technické vzdelanie s porovnateľnou dodatočnou kvalifikáciou
dobré znalosti produktov v automobilovej oblasti
ovládanie programov MS Office
znalosti práce so SAP-om (CQTS)
dobré znalosti metód a nástrojov v oblasti kvality
orientácia na zákazníka
schopnosť komunikácie a tímový duch
analytické myslenie
organizačné schopnosti
ochota cestovať
viacročné skúsenosti v prac. odbore
dobré vyjednávacie schopnosti
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
ID: 540328   Dátum zverejnenia: 30.9.2016