Vedúci oddelenia nákupu

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
2 300 EUR/mesiacMzdu je možné upraviť v závislosti od odborných vedomostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom pozície je plánovať, koordinovať a kontrolovať všetky nákupné aktivity s cieľom splniť rozpočtové a nákupné ciele (napr. maximalizovať výkon dodávky, znížiť mieru sťažností a náklady)
• Tvorba nákupnej stratégie
• Aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov na medzinárodnej úrovni a vyjednávanie cien na základe nákupnej politiky spoločnosti a situácii na trhu
• Vedenie tímu strategických nákupcov, prieskum trhu
• Výberové konania na dodávateľov a vyhodnocovanie cenových ponúk, prehodnocovanie alternatívnych zdrojov
• Spolupracuje na tvorbe rozpočtu oddelenia
• Uzatvára zmluvy v rozsahu svojich kompetencií
• Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie vzťahov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, obstarávanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Niekoľkoročné skúsenosti so strategickým nákupom
Skúsenosti s riadením dodávateľov
Silné komunikačné zručnosti v slovenskom a anglickom jazyku
Dobré vyjednávacie schopnosti, silný prehľad v obchodnom fungovaní
Analytické myslenie, zodpovednosť a proaktívny prístup k práci

>zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
100€/mesačne dochádzkový bonus
13. plat vo výške 75% základnej mzdy
1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka
stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim
1 x ročne valorizácia
324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
pružný pracovný čas,
home office (po 12 mesiacoch)
odmeny pri pracovných a životných jubileách
vernostný bonus
odmeny za zlepšovacie návrhy
jazykové kurzy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Doručené žiadosti starostlivo posúdime a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4832988  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac