Pomocný účtovník

Miesto práce
okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • dočasná výpomoc na finančnom oddelení na plný úvazok 4-6 mesiacov,
  • dohoda o vykonaní práce príp. pracovná zmluva,
  • formálna kontrola správnosti došlých faktúr: šrotovanie, evidencia, archivácia došlých faktúr, colných výmerov v sytéme SAP,
  • účtovanie vybraných došlých faktúr,
  • administratívna činnosť - kopírovanie, scanovanie dokumentov, rozdeľovanie došlej pošty pre finančné oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • znalosť základných účtovných princípov a zásad,
  • legislatívne znalosti - zákon o DPH, zákon o účtovníctve, postupy účtovania,
  • - zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, iniciatíva, komunikatívnosť.

  • zázemie nadnárodnej spoločnosti,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov

Životopisy s vyznačením pracovnej pozície posielajte prosím prostredníctvom portálu profesia.sk.

Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3151689  Dátum zverejnenia: 4.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou