Team leader technológov (oddelenie Priemyselného inžinierstva)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Vedenie tímu technológov
> Plánovanie a optimalizácia procesov výroby, podieľanie sa na príprave kapacitných prepočtov liniek
> Spolupráca pri vytváraní základnej dokumentácie podľa APQP a štandardov Continental– akčné plány, analýzy procesov, finančné analýzy
> Spolupráca pri plánovaní nových liniek (návrhy layoutov), realizácií navrhovaných nápravných opatrení z procesných a zákazníckych auditov, FMEA, Flow Charts
> Komunikácia s centrálou v Nemecku, ostatnými závodmi vrámci HBS a s externými dodávateľmi v procese industrializácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (napr. výrobné technológie, strojárstvo, materiálové inžinierstvo a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

> MS Office, SAP – výhodou, ACAD, Simatic, znalosť VDA a ISO TS výhodou
> Aktívna znalosť AJ + NJ je výhodou
> Čítanie výkresovej dokumentácie, orientácia v pneumatike, hydraulike, čas.analýzy
> REFA, CNC technológia, technické a logické uvažovanie, MTM
> Komunikatívnosť, prezentačné schopnosti, časová flexibilita

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a baví nás automotive
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Vyplácame 13. plat a CONTI bonus
  • Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3151488  Dátum zverejnenia: 4.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - bude upresnené na osobnom stretnutí