Part-time job pre študenta: Programovanie vývojového SW - vývoj SW pre návrh brzdových strmeňov

Miesto práce
okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (hodinová mzda)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

part-time job popri štúdiu na VŠ, flexibilná pracovná doba podľa dohody
spolupráca pri vývoji interného aplikačného softvéru na podporu návrhu brzdových strmeňov
Implementácia zmien v objektovo orientovanom vývojovom prostredí CAMOS Developer
Testovanie implementovaných zmien
Prezentácia uskutočnených dizajnových a softvérových riešení celosvetovej R&D organizácii

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

programovanie, aplikovaná informatika, mechatronika, a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Objective-C - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
znalosť princípov objektovo orientovaného programovania
znalosť tvorby skriptov, analytické myslenie
databázové znalosti výhodou, napr. SQL, ORACLE
znalosť návrhov užívateľského rozhrania - tvorba GUI
znalosť nástrojov simulácie a vývoja (MATLAB, LABView) výhodou
znalosť v CAD systémoch (2D a 3D) výhodou

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí,
  • hradené obedy v závodnej jedálni,
  • možnosť získania stálej práce p skončení VŠ.

Váš životopis prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk. Vašu žiadosť si starostlivo preštudujeme. Kontaktovať budeme následne vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3141029  Dátum zverejnenia: 24.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (hodinová mzda)