Práca pre študenta/študentku: Asistent pre oddelenie priemyselného inžinierstva

Miesto práce
okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
jun, jul 2017
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistentku/asistenta na oddelenie priemyselného inžinierstva

Hlavné zodpovednosti:

  • zakladanie dokumentov do SAP-u, triedenie a ukladanie dokumentácie a s tým súvisiaca administratívna práca (najmä sledovanie a aktualizovanie dochádzky).
  • administratívne úlohy súvisiace s podporou oddelenia
  • evidencia a správa príslušnej dokumentácie
  • koordinácia kalendára nadriadeného a organizovanie stretnutí
  • vybavovanie domácich aj zahraničných telefonátov
  • koordinovanie služobných ciest (rezervácia hotelov, cest. lístkov...) a konečné vyúčtovanie služobných ciest

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické, jazykové, poprípade technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Požiadavky:
  • študent vysokej školy (najlepšie študent 3. a 4. ročníka), po ukončení VŠ, v prípade spokojnosti, práca na TPP
  • pokročilá znalosť MS office (najmä Microsoft Excel)
  • veľmi dobrá znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka, znalosť obidvoch je veľkou výhodou,
  • spoľahlivosť, samostatnosť, zmysel pre presnosť a detaily,
  • ovládanie MS Excel, MS Word/Office

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast

Pre našich kmeňových zamestnancov (práca na TPP) :

  • Vyplácame 13. plat a CONTI bonus
  • Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov

pracovná doba: 40hod. týždenne (podľa dohody); prípadne pre študenta 20 hod. týždenne - závisí od flexibility uchádzača

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3136043  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na osobnom stretnutí