Koordinátor zmeny (Team leader) Segment Obrobňa

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
1160€ brutto plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Riadenie a motivácia výrobných zamestnancov na zmene
> Zodpovednosť za rozdelenie práce na zmene, rozdeľovanie podriadených na pracoviská podľa kvalifikačnej matice
> Zabezpečovanie pracovníkov na nadčasovú prácu, jej administratívne spracovanie
> Zodpovednosť za výkon, kvalitu a plnenie zmenového plánu
> Vedenie personálnych pohovorov s podriadenými (koncoročné, po PN, po skúšobnej dobe, disciplinárne)
> Zodpovednosť za čistotu,poriadok a dodržiavanie 5S
> Zaškolovanie a preškolovanie pracovníkov na zmene

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické (ideálne strojárstvo)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

> Stredoškolské vzdelanie s maturitou, technické zameranie
> Skúsenosti s vedením tímu podmienkou
> Ovládanie PC (Windows, Excel)
> Znalosť SAP výhodou
> Samostatnosť, zodpovednosť, organizačné a riadiace schopnosti

Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
13. a 14. plat (50% základnej mesačnej mzdy) a podiel na zisku spoločnosti
Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy
Ročné odmeny za splnené ciele
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,84 €
Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
Životné a úrazové poistenie
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3120091  Dátum zverejnenia: 15.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1160€ brutto plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"