Manažér kvality (Riaditeľ oddelenia kvality)

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

› Koordinácia a riadenie procesov na zabezpečenie kvality výroby a dodávania brzdových strmeňov
› Tvorba, udržiavanie a certifikácia systému riadenia kvality (QMS) podľa noriem platných pre automobilový priemysel (IS0 9001,ISO/TS - IATF, VDA)
› Zabezpečenie kvality nakupovaných, ako aj interne vyrábaných komponentov v rámci zavádzania nových projektov (APQP, PPAP), ako aj počas sériovej výroby,
› Riešenie interných kvalitatívnych problémov, zákazníckych a dodávateľských reklamácií
› Sledovanie a vyhodnocovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti z pohľadu kvality (KPI ako 0 km PPM, incidenty, zmätkovitosť, náklady spojené s nekvalitou atď.), ich neustále zlepšovanie
› Zabezpečenie tvorby meracích, kontrolných a testovacích metód, kontrolných plánov a inštrukcií
› Zabezpečenie vykonávania interných systémových, procesných a produktových auditov,
› Zabezpečenie vykonávania externých (zákazníckych, certifikačných) auditov
› Vedenie tímu oddelenia kvality

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojárstvo,kvalita)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

› VŠ vzdelanie technického zamerania
› angličtina plynule, nemčina výhodou
› prax a skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality v automobilovom priemysle
› znalosti kvalitatívnych štandardov VDA 6.3, ISO/TS 16949
› čítanie výkresovej dokumentácie
› skúsenosti v podobnej funkcii výhodou,
› inovatívne myslenie, orientácia na kvalitu, orientácia na zákazníka, schopnosť riadiť, koučovanie iných, schopnosť motivovať iných, facilitačné zručnosti, reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť, asertivita, priebojnosť, časový manažment, odolnosť voči stresu

  • zázemie modernej,stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
  • práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • odmena za dosiahnuté ročné ciele, ročný bonus - podiela sa na zisku koncernu
  • bohatý sociálny program,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Životopisy v Aj s vyznačením pracovnej pozície posielajte prosím prostredníctvom portálu profesia.sk.

Každú žiadosť si starostlivo preštudujeme. Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Ostatným uchádzačom ďakujeme za za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Alexandra Balintova
Tel.: +421 45 5318 692
E-mail: poslať životopis
ID: 3106180  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou