Zámočník

Miesto práce
T. Vansovej 1054, Púchov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- bežná údržba a opravy zložitejších podskupín a skupín stz, identifikácia a výmena poškodených častí s použitím sprievodnej dokumentácie, náradia postupov a meracích prístrojov
- oprava hnacích a prevodových agregátov, spojok, hriadelí s výmenou ich súčastí (ložiská, časti prevodov, tesnenia, čerpadlá, vedenia atd. )
- oprava pneumatických a hydraulických častí zariadení, ich rozvodov , ovládacích a regulačných prvkov vrátane nastavení predpísaných parametrov
- preventívna údržba pridelených stz podľa predpisov, kontrola a nastavenie parametrov a tolerancií podľa predpisov
- práca v 4 – zmennej prevádzke, nástup do pracovného pomeru dohodou
Termín nástupu
01.08.2017, resp. dohodou
Iné výhody
- stabilná práca vo veľkej medzinárodnej firme
- dovolenkový a vianočný príplatok (13. a 14. plat)
- príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
- množstvo zamestnaneckých benefitov vyplývajúcich z kolektívnej zmluvy
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Vás prosíme o zaslanie Vášho životopisu spolu s kontaktnými údajmi na e-mailovú adresu uvedenú nižšie alebo na adresu: Continental Matador Rubber s.r.o., Personálne služby, T. Vansovej 1054, 020 01 Púchov. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0904 717 079.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- stredoškolské vzdelanie – strojárske zameranie
- odborné kurzy z oblasti hydrauliky, pneumatiky, zvárania v ochrannej atmosfére atd.sú vítané
- schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, flexibilita
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
ID: 3104242   Dátum zverejnenia: 16.6.2017