Vedúci výroby - segment obrobňa

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Organizuje segment obrobňa, nastavuje, riadi a kontroluje procesy, plánuje rozvoj oddelení a zdroje ako personálne tak aj hmotné
> Riadi výrobný útvar s počtom cca 300 zamestnancov (motivácia, vzdelávanie, odmeňovanie)
> Realizuje plánovanie (potrieb zákazníka, kapacít, zdrojov)
> Dodržiava plnenie cieľov výroby (kvalita, výkon, náklady, BOZP)
> Nastavuje procesy vo výrobe (na obrobni)
> Koordinuje nové projekty a zmeny procesov, zavádza zmeny
> Dohliada na logistiku (nevýrobný materiál, objednávanie a ekonomické nakladanie)
> Analyzuje príčiny problémov a prijíma opatrenia na ich odstránenie
> Aktívne sa podieľa na trvalom zlepšovaní procesov a znižovaní nákladov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, strojárstvo, výrobná technika a pod., prípadne ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

> Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania (strojárstvo, prípadne ekonómia)
> Technické myslenie, skúsenosť s riadením väčšieho tímu ľudí podmienkou
> Pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
> Prax a znalosti v oblasti procesov obrábania (výrobného segmentu obrobňa) sú výhodou, pokročilá orientácia v systémoch kvality
> Leadership, schopnosť efektívnej komunikácie, rozhodnosť, riešenie problémov

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Vyplácame 13. plat a CONTI bonus
  • Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3087729  Dátum zverejnenia: 31.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na osobnom stretnutí