Customer project manager

Miesto práce
Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
› Vedenie zákazníckych projektov počnúc zahájením projektu až po začatie sériovej výroby (hydraulické brzdové strmene a/ alebo elektronické parkovacie brzdy) v spolupráci s integrovaným projektovým tímom (IPT),
› Vytváranie a dohľad nad špecifickým časovým plánom projektu (vrátane prototypového manažmentu)
› Koordinácia členov projektového tímu s ohľadom na naplnenia cieľa projektu,
› Vedenie technického odsúhlasovania vo fáze ponuky v spolupráci s oddeleniami: vývoj a výskum, technická príprava výroby, nákup, riadenie programu, cieľová kalkulácia (Target Costing) a odbyt
› Samostatné vedenie procesov vývoja a kontaktná osoba pre zákazníka pre všetky záležitosti od vytvorenia ponuky až po sériu,
› Zabezpečenie technických, termínových a hospodárskych cieľov projektu stanovených obchodnou jednotkou,
› Sledovanie rozpočtu projektu ohľadne nákladov na vývoj, investícií a nariadení obchodnej jednotky, reporting ziskovosti projektu,
› Zabezpečenie zavedenia technických zmien a realizácia opatrení pre sledovanie termínu, nákladov a ceny v spojitosti s odbytom pre sériové a náhradné diely.
Zaškolenie v Nemecku prvých 4-6 mesiacov.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Ponúkame:
- zázemie nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť vzdelávania a profesného rastu,
- 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
- fin. bonus podieľ zamestnanca na zisku koncernu,
- ročnú fin. odmenu za splnené ciele,
- naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov
Vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Váš životopis v SJ a AJ prosím pošlite prostredníctvom portálu profesia.sk.

Z kapacitných dôvodov sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých budeme pozývať na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2017 (ostáva ešte 20 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Vodičský preukaz
B
› VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania,
› Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou a nemeckého jazyka výhodou,
› Znalosť metód projektového riadenia,
› Skúsenosti v oblasti vývoja, projektového riadenia v medzinárodnom prostredí,
› Skúsenosti vo funkcii vedúceho projektu, tímu alebo skupiny výhodou,
› Znalosti produktov, procesov a zákazníkov v rámci automobilového priemyslu,
› Reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť, asertivita, vodcovské schopnosti, priebojnosť, časový manažment, odolnosť voči stresu, ochota cestovať
Moderný závod nadnárodnej spoločnosti Continental zameraný na výrobu komponentov pre automobilový priemysel (brzdové strmene).
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Automotive Systems Slovakia, s.r.o.
Cesta ku Continentalu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Maruniak
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3058200   Dátum zverejnenia: 14.7.2017