IT lead: Tímlíder programátorov

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Vedenie a motivácia tímu programátorov
> Organizácia a dohľad na chodom všetkých činností prideleného tímu
> Definovanie stratégie tímu pre dosiahnutie tímových cieľov
> Organizácia zaškolenia nových zamestnancov v dohodnutom čase
> Organizácia osobného rozvoja členov tímu
> Zadávanie jednoznačných úloh členom tímu
> Prvá eskalačná úroveň v prípade projektových disproporcií
> Zodpovednosť za konformitu procesov tímu so záväznými normami pre vývoj bezpečnostne kritického softvéru
> Zastupovanie členov tímu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, softvérové inžinierstvo, mechatronika, a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • Schopnosť viesť a motivovať ľudí, rozhodnosť, zodpovednosť, asertivita, multitasking, manažment času, proaktívny prístup, zmysel pre inovácie a zlepšovanie procesov, komunikačné a prezentačné schopnosti,
  • znalosť programovacieho jazyku C,

Ponúkame:
  • zázemie nadnárodnej spoločnosti,
  • možnosť vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • fin. bonus podieľ zamestnanca na zisku koncernu,
  • ročnú fin. odmenu za splnené ciele,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov

Vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Váš životopis prosím pošlite prostredníctvom portálu profesia.sk.

Z kapacitných dôvodov sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých budeme pozývať na osobný pohovor.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 3057626  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou