Quality assurance manager

Miesto práce
Dolne Vestenice, Slovakia, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> interný auditor;
> dobrá znalosť materiálov, produktov a procesov, súvisiacej legislatívy a štandardov kvality;
> dohliadanie na kvalitatívne vlastnosti produktov;
> nápravné opatrenia na odstránenie potenciálnych príčin chýb;
> starostlivosť o zákazníka, príprava a sprevádzanie zákazníckych auditov;
> spracovanie a vyhodnocovanie reklamácií;
> "trouble shooting" pri poklese kvality;
> plánovanie a sledovanie nákladov kvality;
> vyhodnocovanie kvalitatívnej spôsobilosti produktov a výrobných procesov a aktívna spolupráca pri ich zlepšovaní;
> monitorovanie a dohľad nad dodržiavaním štandardov;
> vedenie tímu technikov zabezpečenia kvality

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

> 13. a 14. plat,
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
> príspevok na stravovanie a pitný režim,
> príspevok do III. dôchodkového piliera,
> pružný pracovný čas,
> rôzne nepeňažné benefity

Váš životopis nám môžete zaslať aj priamo na: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 3026007  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou