Inžinier Simulácií

Miesto práce
okres Púchov
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvorba konečno-prvkového modelu založeného na špecifikácií profilu plášťa alebo rezu plášťa
  • Simulácie základných charakteristík osobných a ľahkých nákladných plášťov
  • Simulácie rozšírených charakteristík osobných plášťov vrátane 3D dezénu
  • Interpretácia, vyhodnocovanie a prezentácia výsledkov simulácií
  • Aktívna spolupráca a konzultácia na projektoch Technologického centra
  • Vývoj simulácií konfekcie a lisovania
  • Aktívne prispievanie k ďalšiemu rozvoju kvality tvorby konečno-prvkového modelu
  • Udržiavanie zavedeného procesne orientované manažmentu systému

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

  • Vysokoškolské vzdelanie (technické zameranie)
  • Znalosť Metódy konečných prvkov (FEM)
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Asertivita
  • Pozícia vhodná aj pre absolventov

  • Atraktívne platové ohodnotenie s pridanou zložkou benefitov,
  • Flexibilný pracovný čas s možnosťou využitia Home Office
  • Účasť na zaujímavých projektoch a úlohach
  • Rozmanité a medzinárodné pracovné podmienky
  • Možnosť cestovať v rámci pracovných služieb
  • Práca v dynamickom tíme
  • Jazykové vzdelávanie a podpora kariérneho rastu
  • Pravidelné školenia

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2995391  Dátum zverejnenia: 15.5.2017