Manažér kvality

Miesto práce
Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
› Koordinácia a riadenie procesov na zabezpečenie kvality výroby a dodávania brzdových strmeňov
› Tvorba, udržiavanie a certifikácia systému riadenia kvality (QMS) podľa noriem platných pre automobilový priemysel (IS0 9001,ISO/TS - IATF, VDA)
› Zabezpečenie kvality nakupovaných, ako aj interne vyrábaných komponentov v rámci zavádzania nových projektov (APQP, PPAP), ako aj počas sériovej výroby,
› Riešenie interných kvalitatívnych problémov, zákazníckych a dodávateľských reklamácií
› Sledovanie a vyhodnocovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti z pohľadu kvality (KPI ako 0 km PPM, incidenty, zmätkovitosť, náklady spojené s nekvalitou atď.), ich neustále zlepšovanie
› Zabezpečenie tvorby meracích, kontrolných a testovacích metód, kontrolných plánov a inštrukcií
› Zabezpečenie vykonávania interných systémových, procesných a produktových auditov,
› Zabezpečenie vykonávania externých (zákazníckych, certifikačných) auditov
› Vedenie tímu oddelenia kvality
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- zázemie modernej,stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
- odmena za dosiahnuté ročné ciele, ročný bonus - podiela sa na zisku koncernu
- bohatý sociálny program,
- naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.
Životopisy v Aj s vyznačením pracovnej pozície posielajte prosím prostredníctvom portálu profesia.sk.

Každú žiadosť si starostlivo preštudujeme. Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Ostatným uchádzačom ďakujeme za za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostáva ešte 1 deň)
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojárstvo,kvalita)
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)
Vodičský preukaz
B
› VŠ vzdelanie technického zamerania
› angličtina plynule, nemčina výhodou
› prax a skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality v automobilovom priemysle
› znalosti kvalitatívnych štandardov VDA 6.3, ISO/TS 16949
› čítanie výkresovej dokumentácie
› skúsenosti v podobnej funkcii výhodou,
› inovatívne myslenie, orientácia na kvalitu, orientácia na zákazníka, schopnosť riadiť, koučovanie iných, schopnosť motivovať iných, facilitačné zručnosti, reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť, asertivita, priebojnosť, časový manažment, odolnosť voči stresu
Moderný závod nadnárodnej spoločnosti Continental zameraný na výrobu komponentov pre automobilový priemysel (brzdové strmene).
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.
Cesta ku Continentalu 1
960 01 Zvolen

Kontaktná osoba: Alexandra Balintova
Tel.: +421 45 5318 692
E-mail: poslať životopis
ID: 2991124   Dátum zverejnenia: 30.3.2017