Konštrukčný inžinier-dizajn brzdových strmeňov pre renomované automobilové spoločnosti

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vystavovanie výkresovej dokumentácie a kusovníkov,
  • tolerančné analýzy a základné FEM výpočty,
  • komunikácia s konštrukčnými oddeleniami R&D celosvetovo,
  • spolupráca pri vypracovaní konštrukčných úloh, pozmeňovacích návrhov a vystavovaní uvoľnení,
  • spolupráca pri skicách a výkresoch skúšobných prípravkov, pri návrhu testov finálneho produktu
  • operatívne služobné cesty do zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

  • analytické a technické myslenie
  • znalosť práce v CAD systéme (Catia, ProE, Solid Works ...)
  • skúsenosti s projektami v automobilovom priemysle vítané
  • prax na podobnej pozícii výhodou

  • zázemie nadnárodnej spoločnosti,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov

Životopisy s vyznačením pracovnej pozície posielajte prosím prostredníctvom portálu profesia.sk.

Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2986541  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou