Nastavovač CNC strojov

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou-bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie, prestavovanie CNC obrábacích centier (program Siemens)
  • koordinácia práce operátorov vo výrobe
  • vykonávanie meraní (ručných alebo s pomocou meracích zariadení)
  • zodpovednosť za chod obrábacích centier a splnenie plánu výroby
  • práca s technickou dokumentáciou
  • práca v nepretržitej 4- zmennej prevádzke (7,5-hodinové zmeny)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik-nastavovač, strojár, všeobecné technické zameranie

  • prax v obsluhe a nastavovaní CNC obrábacích centier vítaná
  • znalosť práce v programe Siemens výhodou
  • znalosť čítania strojárskych výkresov podmienkou
  • samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov
  • Vyplácame 13.plat a CONTI bonus

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2984856  Dátum zverejnenia: 31.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou-bude upresnené na osobnom stretnutí