Manažér dodávateľskej kvality

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia a riadenie procesov na zabezpečenie kvality pre nakupované komponenty
  • spolupráca s oddelením nákupu pri výbere dodávateľa a podpora lokalizačnych projektov
  • spolupráca pri implementácii nástrojov a projektov v rámci HBS SQM a Continental Automotive SQM.
  • zabezpečenie kvalifikácie produktov a procesov u dodávateľov (PPAP)
  • plánovanie kvalifikácie produktov a procesov v rámci zavádzania nových projektov do sériovej výroby (APQP)
  • riadenie zmien procesov a produktov už zavedených v sériovej výrobe
  • hodnotenie a rozvoj dodávateľov z pohľadu kvality,sledovanie ukazovateľov ich výkonnosti
  • vykonávanie procesných auditov u dodávateľov, sledovanie nápravných opatrení
  • riešenie dodávateľských reklamácií
  • vedenie tímu inžinierov dodávateľskej kvality

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (strojárstvo, kvalita)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

  • prax a skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality, ideálne v automobilovom priemysle
  • znalosti kvalitatívnych štandardov VDA 6.3, ISO/TS 16949
  • čítanie výkresovej dokumentácie
  • audítorské kvalifikačné skúšky výhodou

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat
  • flexibilná pracovná doba,
  • home office,
  • bohatý sociálny program,
naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Váš životopis prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk. Vašu žiadosť si starostlivo preštudujeme. Kontaktovať budeme následne vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Alexandra Balintova
Tel.: +421 45 5318 692
E-mail: poslať životopis
ID: 2969101  Dátum zverejnenia: 12.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou