PLC Programátor

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Programovanie súčasných a nových zariadení
  • Hardware a software podpora
  • Zabezpečenie kvality nových montážnych procesov
  • Upravovanie PLC programov v NC strojoch (SIMATIC STEP5, 7)
  • Diagnostika PLC
  • Programovanie NC strojov na príslušných montážnych linkách,
  • Celosvetová technická podpora sesterských závodov,
  • Analýza procesov a prezentovanie riešení

*30-40 % pracovneho casu tvori cestovanie (sluzobne cesty v zahranicii)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, mechatronika a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Expert

  • VŠ elektrotechnického (prístrojová, regulačná a automatizačná technika) zamerania,
  • prax v oblasti priemyselného inžinierstva, výskumu a vývoja vítané
  • znalosti SIMATIC STEP 5, STEP 7 sú veľkou výhodou
  • znalosti pohonov a riadenia automatizačnej techniky
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • ochota cestovať

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov
  • Vyplácame 13.plat a CONTI bonus

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.
Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2939812  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude upresnené na osobnom stretnutí