Nástrojár (zoraďovač nástrojov pre CNC stroje)

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na osobnom stretnutí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zoraďovanie, výmena, opravy a prípadná údržba progresívnych rezných nástrojov pre CNC stroje (frézy, vrtáky, závitníky, výstružníky)
  • nastavovanie nástrojov na meracom zariadení (ZOLLER),
  • spolupráca pri nábehu nových nástrojov s odbornými útvarmi
  • spolupráca pri zaškoľovaní ohľadne nových zariadení a nových technológií
  • vedenie potrebnej evidencie v počítačovom systéme

  • práca v 4-zmennej nepretržitej prevádzke (7,5-hodinové zmeny)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

  • skúsenosti so starostlivosťou o progresívne rezné nástroje pre CNC obrábacie centrá,
  • skúsenosti s nastavovaním nástrojov na CNC meracom stroji,
  • zodpovednosť, samostatnosť

zázemie modernej, stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
  • práca s najnovšími technologickými postupmi a procesmi
  • bohatý sociálny program (permanentky, fitness, masáže, kultúrne, spoločenské a športové podujatia)
* Spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov
  • 13.plat

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2932524  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na osobnom stretnutí