Projektový manažér

Miesto práce
Dolne Vestenice, Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a monitoring projektov týkajúci sa určených výrobkov,
  • vykonávanie funkcie prostredníka medzi produkčnou stranou na Slovensku a riadiacimi centrami v zahraničí,
  • zaisťovanie všetkých požiadaviek projektov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

> osobnostné predpoklady:
• dobré komunikačné zručnosti,
• dobré organizačné schopnosti,
• flexibilita,
• technické myslenie.

> zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat,
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
> príspevok na stravovanie a pitný režim,
> príspevok do III. dôchodkového piliera,
> pružný pracovný čas,
> rôzne nepeňažné benefity
ID: 2893727  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou