Inžinier simulácií I

Miesto práce
Puchov, Slovakia, okres Púchov
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava modelu metódy konečných prvkov na základe špecifikácie a profilu plášťa
Simulácie jazdných vlastností plášťov s použitím metódy konečných prvkov
Podpora pri vývoji a validácii simulačných nástrojov
Interpretácia, vyhodnotenie a prezentácia výsledkov analýza
Spolupráca na vývojových projektoch nových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanical engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vysokoškolské vzdelanie (technické)
Znalosť Metódy konečných prvkov (FEM), CAD a NX
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký – výhodou
Inovatívne a analytické myslenie
Flexibilita, sebarealizácia, tímový duch
Pozícia vhodná aj pre absolventov

Atraktívne platové ohodnotenie s pridanou zložkou benefitov,
Flexibilný pracovný čas s možnosťou využitia Home Office
Účasť na zaujímavých projektoch a úlohach
Rozmanité a medzinárodné pracovné podmienky
Možnosť cestovať v rámci pracovných služieb
Práca v dynamickom tíme
Jazykové vzdelávanie a podpora kariérneho rastu
Pravidelné školenia

Životopisy v anglickom jazyku spolu s motivačným listom môžete zaslať na email: [email protected]

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Kanská
Tel.: 00424612109
E-mail: poslať životopis
ID: 2870001  Dátum zverejnenia: 27.2.2017