Programátor - testovanie riadiaceho SW elektronických parkovacích bŕzd

Miesto práce
Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- účasť na vývojovom procese riadiaceho softvéru elektronických parkovacích bŕzd pre automobilky z celého sveta
- testovanie vstavaného SW, kritického z hľadiska bezpečnosti podľa ISO 26262, v rámci medzinárodného tímu
- detailná analýza SW architektúry (UML), SW dizajnu a SW požiadaviek odvodených z požiadaviek automobiliek
- návrh a špecifikácia testovacích prípadov v skriptovacom jazyku podľa definovaných stratégií vychádzajúc z odporúčaní ISTQB
- spúšťanie testovacích prípadov s následnou analýzou a vyhodnotením výsledkov
- tvorba a adaptácia testovacieho prostredia v jazyku C
- generovanie súhrnných správ a ich dokumentácia
- revízie testovacích prípadov pre zaistenie požadovanej kvality
- spolupráca pri interných a zákazníckych auditoch (Automotive SPICE, ISO 26262)
- programovanie v jazyku C, Python a Tcl
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
- práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
- 13. a 14. plat
- bohatý sociálny program,
naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.
Váš životopis prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk. Vašu žiadosť si starostlivo preštudujeme. Kontaktovať budeme následne vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, softvérové inžinierstvo, mechatronika, a pod.
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- prax na podobnej pozícii výhodou
- komunikatívna znalosť angličtiny
- dôslednosť
- tímový duch, zodpovednosť, samostatnosť

Užitočné znalosti a predpoklady

- Záujem o vstavaný SW výhodou
- ISTQB certifikácia výhodou
- Znalosť Automotive SPICE, ISO 26262 výhodou
Moderný závod nadnárodnej spoločnosti Continental zameraný na výrobu komponentov pre automobilový priemysel (brzdové strmene).
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Automotive Systems Slovakia, s.r.o.
Cesta ku Continentalu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Halvelandová
Tel.: 0911 565 308
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2824260   Dátum zverejnenia: 23.11.2016