Bezpečnostný analytik SW a systémového vývoja

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Analýza požiadaviek na systém elektronických parkovacích bŕzd (ďalej uvedené len ako „systém“)
> Návrh a aktualizácia možných stavov systému z pohľadu bezpečnosti.
> Zmeny systémovej architektúry vzhľadom na funkčné zmeny v projekte vrátane väzieb medzi požiadavkami a architektúrou.
> Tvorba a úprava S-FMEA na základe funkčných zmien systému, zmien na rozhraní, alebo na základe výsledkov testov.
> Aktualizácia FMEDA na základe analýz systému a výsledkov testov.
> Vyhodnotenia S-FMEA a FMEDA pre všetky uvoľnenia systému vrátane odporúčania na uvoľnenie z pohľadu bezpečnosti systému.
> Eskalácia v prípade, že bezpečnostná analýza nie je dostupná.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, softvérové inžinierstvo, mechatronika, elektrotechnika a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Systematické a analytické myslenie
Výhodou sú skúsenosti s bezpečnostnou analýzou a špecifikáciou systémov, skúsenosti s vývojom SW alebo systémov pre automobilový priemysel
Výhodou je Znalosť MS Project, APIS IQ FMEA, FMEA, Enterpise Architect, ISO 26262, Automotive SPICE

  • Medzinárodný vývojový tím, spolupráca s viacerými lokalitami po celom svete,
  • Podieľanie sa na vývoji najmodernejších automobilových technológií,
  • Možnosť vidieť výsledky práce v sériovo vyrábaných automobiloch,
  • Možnosť byť súčasťou celého procesu vývoja automobilového systému od zákazníckej požiadavky po reálny produkt nasadený v aute,
  • Možnosť stať sa expertom v oblasti automobilového priemyslu.
  • 13. a 14. plat , podiela zamestnanca na zisku koncernu,
  • bohatý sociálny program,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Váš životopis prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk. Vašu žiadosť si starostlivo preštudujeme. Kontaktovať budeme následne vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2798387  Dátum zverejnenia: 4.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou