Inžinier SW požiadaviek

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Špecifikácia, tvorba a správa požiadaviek na funkcionalitu riadiaceho softvéru a celého brzdového systému v spolupráci s vývojovým tímom automobiliek,
  • Systematický zber, analýza a vyhodnocovanie požiadaviek na elektronické parkovacie brzdové systémy,
  • Vyhodnotenie náročnosti realizovateľnosti požiadaviek zákazníkov, ktorými sú renomované automobilky z celého sveta,
  • Validácia požiadaviek, kontrola úplnosti a správnosti,
  • Analýza funkcionality systému v reálnom nasadení v automobile,
  • Podpora bezpečnostnej analýzy z hľadiska funkcionality systému,
  • Podpora a spolupráca s HW a SW vývojármi, konštrukčnými inžiniermi, SiL a HiL test inžiniermi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, softvérové inžinierstvo, mechatronika, a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Anglický jazyk mierne pokročilo, nemecký jazyk výhodou
Analytické myslenie
Znalosť jazyka C
Skúsenosti v oblasti SW vývoja, prípadne SW systémov v automobilovom priemysle výhodou
Znalosť A SPICE vývojového modelu a príslušných pracovných výstupov vítaná
Pozícia vhodná aj pre šikovných absolventov

  • Medzinárodný vývojový tím, spolupráca s viacerými lokalitami po celom svete,
  • Podieľanie sa na vývoji najmodernejších automobilových technológií,
  • Možnosť vidieť výsledky práce v sériovo vyrábaných automobiloch,
  • Možnosť byť súčasťou celého procesu vývoja automobilového systému od zákazníckej požiadavky po reálny produkt nasadený v aute,
  • Možnosť stať sa expertom v oblasti automobilového priemyslu.
  • 13. a 14. plat , podiela zamestnanca na zisku koncernu,
  • bohatý sociálny program,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov.

Váš životopis prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk. Vašu žiadosť si starostlivo preštudujeme. Kontaktovať budeme následne vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2780800  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou