FE inžinier na oddelení vývoja a výskumu

Miesto práce
Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- práca na úseku konštrukcie oddelenia vývoja a výskumu brzdových strmeňov
- príprava modelu pre výpočet dVg, dV1, frekvenčnú analýzu (MESHING)
- analýza existujúcich a vývoj nových metód a postupov
- frekvenčné a lineárno-statické analýzy brzdových systémov a ich súčastí
- optimalizácia brzdových systémov a ich súčastí,
- modálne analýzy
- definícia okrajových podmienok, vývoj výpočtových metód
- využívanie metódy konečných prvkov
- práca v programoch HYPERWORKS a ABAQUS
- komunikácia s materskou spoločnosťou v Aj alebo Nj
- podpora konštruktérov pri vývoji brzdových strmeňov
- príležitostné služobné cesty v závislosti od požiadaviek projektu
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
Životopisy zasielajte prosím prostredníctvom portálu profesia.sk.

Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2016 (ostáva ešte 25 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

aplikovaná mechanika
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- znalosti mechaniky (statika, elastomechanika, kinematika a kinetika), matematiky (algebra a numerická matematika), vibračnej náuky a strojárskej dynamiky,
- znalosti práce v programe HYPERWORKS a ABAQUS výhodou,
- komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.
Moderný závod nadnárodnej spoločnosti Continental zameraný na výrobu komponentov pre automobilový priemysel (brzdové strmene).
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Automotive Systems Slovakia, s.r.o.
Cesta ku Continentalu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Halvelandová
Tel.: 0911 565 308
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2732732   Dátum zverejnenia: 22.9.2016