Elektrotechnický inžinier pre vývoj & výskum (systém HiL testy)

Miesto práce
Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Vývoj testov pre testovanie systému EPB – elektronickej parkovacej brzdy (IPB integrovanej parkovacej brzdy) spolupracujúcej s riadiacimi systémami vozidla na základe existujúcich špecifikácií a systémových požiadaviek zákazníka.
- kompletné testovanie elektronických parkovacích bŕzd, definovanie požiadaviek pre testovacie nástroje, spúšťanie testov a ich reportovanie
- nastavenie a príprava testovacieho zariadenia podľa požiadaviek zákazníka,
- definícia rôznych testovacích techník pre testovanie systémových požiadaviek,
- overovanie IPB systému podľa systémovej testovacej špecifikácie pre EPB,
-aktívna spolupráca (telefonicky, e-mailom, osobne) s centrálou vývoja a výskumu v SRN, so sesterskými závodmi Continental vo svete,
- operatívne služobné cesty do zahraničia.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- zázemie nadnárodnej spoločnosti,
- 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
- atraktívny a bohatý sociálny program.
Životopisy v slovenčine alebo angličtine s vyznačením pracovnej pozície pošlite prosím prostredníctvom portálu profesia.sk

Telefonicky kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2016 (ostáva ešte 19 dní)
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika a podobne
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- znalosti brzdového systému z hľadiska funkčnosti (elektronické parkovacie brzdy - integrované parkovacie brzdy),
- komunikatívna úroveň anglického jazyka (písomný a ústny styk) podmienkou,
>znalosti v oblasti špecifických skúšobných metód a nástrojov (metódy -Analýza hraničných hodnôt, Testovanie prechodu stavov, nástroje - LabView, Matlab) sú výhodou
- výborné analytické a technické myslenie.
Moderný závod nadnárodnej spoločnosti Continental zameraný na výrobu komponentov pre automobilový priemysel (brzdové strmene).
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Automotive Systems Slovakia, s.r.o.
Cesta ku Continentalu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Halvelandová
Tel.: 0911 565 308
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2730228   Dátum zverejnenia: 19.9.2016