Projektlíder (Central Industrial Engineering)

Miesto práce
Zvolen
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Riadenie nových projektov v rámci obchodnej jednotky (industrializácia montáže)
- Plánovanie, implementácia a realizácia výrobných procesov
- Zabezpečenie realizácie a kvality nových technológií
- Návrh výrobných konceptov a layoutov
- Testovanie a implementácia nových procesov pre nové produkty
- Spolupráca pri vytváraní P-FMEA, proces. analýz Six-Sigma, DOE, Global 8D
- Prezentovanie riešení a ponúk
- Spolupráca s oddelením Výskumu a vývoja, Výroby, Kvality, Nákupu a s centrálou v Nemecku
- 50% pracovného času - cestovanie (zaškolenie v Nemecku počas prvých 6 mesiacov) + neskôr operatívne 30-40% služobné cesty v zahraničí
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- zázemie modernej, stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
- práca s najnovšími technologickými postupmi a procesmi
- bohatý sociálny program (permanentky, fitness, masáže, kultúrne, spoločenské a športové podujatia)
* naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov
- 13. a 14 plat
-flexibilný pracovný čas
-Home office
Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, výrobné technológie a pod.
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
- Znalosti procesov montáže v strojárskom, resp. automobilovom priemysle vítané
- VDA6.3 TS 16949 výhodou
- Schopnosť viesť a riadiť projekty
- Samostatnosť, komunikatívnosť, tímový hráč, ochota cestovať, organizačné a prezentačné schopnosti
- Prax na rovnakej, príp. podobnej pozícii výhodou
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.
Cesta ku Continentalu 1
96001 Zvolen

Kontaktná osoba: Dominika Pučeková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2695537   Dátum zverejnenia: 24.11.2016