Operátor gumárenskej výroby

Miesto práce
Continental Matador Rubber s.r.o., T. Vansovej 1054, Púchov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme zručných pracovníkov do výroby osobných pneumatík na pozície:
- obsluha konfekčnej linky PLT: výroba surových plášťov na konfekčnej linke
- obluha gumárenských strojov a zariadení
- manipulácia s polotovarmi
- práca sa vykonáva v 4-zmennom pracovnom režime
- zamestnanie prostredníctvom agentúry dočasného zamestnávania s perspektívou následneho prijatia do pracovného pomeru v spoločnosti Continental Matador Rubber s.r.o.
Ponúkaný plat (brutto)
v závislosti od pracovného zaradenia od 600,- € do 1100,-€/mesiac
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- platové podmienky zodpovedajúce pracovnému zaradeniu (základná mzda, individuálna prémia, tímová výkonová prémia)
- príplatky za prácu nadčas a vo sviatok
- príplatky za nočnú zmenu (0,70 €/hod. )
- príplatok za prácu počas víkendov (1,23 €/hod.)
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Vás prosíme o zaslanie žiadosti a životopisu spolu s kontaktnými údajmi na e-mailovú adresu: daniela.simonova@conti.sk alebo na adresu: Continental Matador Rubber s.r.o., Personálne služby, T. Vansovej 1054, 020 01 Púchov.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- práca v tíme
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Matador Rubber, s.r.o.
T. Vansovej 1054
02001 Púchov

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: 042/461 3587
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2623205   Dátum zverejnenia: 21.9.2016