Plánovač elektro údržby (segment obrobňa)

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
od 1290 v závislosti od skúseností a schopností plus ďalšie benefity (viď sekcia zamestnanecké výhody a benefity)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Zodpovedá za proces elektro údržby, ošetrovanie strojov a technológií za účelom zabezpečenia bezporuchového chodu výrobných procesov a dodávky kvalitných výrobkov zákazníkom
> Vytvára plán preventívnej elektro údržby na jednotlivé zariadenia
> Koordinuje všetky údržbárske činnosti na segmente
> Kontroluje odpracovanosť preventívnych údržieb (fyzicky aj SAP)
> Podieľa sa na plánovaní nákladov údržby (sleduje rozpočet), je zodpovedný za dodržiavanie termínov
> Zabezpečuje materiál na opravy a navrhuje skladové zásoby
> Hodnotí a metodicky vedie pracovníkov elektro údržby (elektrikári a i.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Min. SŠ vzdelanie s maturitou alebo VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • Znalosť AJ alebo NJ na úrovni mierne pokročilý (hlavne písomná znalosť)
  • Byť držiteľom paragrafu 23 (samostatný elektrotechnik)
  • Znalosť SAP veľkou výhodou
  • Skúsenosti s vedením ľudí výhodou
  • Samostatnosť, rozvážnosť, asertivita
  • Všeobecný prehľad a orientácia v technike, resp. elektrotechnike

Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
Dovolenkový a vianočný príspevok
Podiel na zisku spoločnosti
Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy
Ročné odmeny za splnené ciele
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,84 €
Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
Životné a úrazové poistenie
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis a motivačný list.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2612509  Dátum zverejnenia: 31.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1290 v závislosti od skúseností a schopností plus ďalšie benefity (viď sekcia zamestnanecké výhody a benefity)