Operátor gumárenskej výroby

Miesto práce
T. Vansovej 1054/45, Púchov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
> v I. fáze pracovná zmluva s leasingovom spoločnosťou s perspektívou prechodu do
kmeňového stavu,
> práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
> prostredie medzinárodnej spoločnosti,
> práca v nepretržitej 4-zmennej prevádzke,
> obsluha strojných zariadení na výrobu nákladných pneumatík,
> finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnému zaradeniu (základná mzda,
individuálna a tímovo-výkonnostná prémia),
> príplatky nad rámec Zákonníka práce (práca nadčas, práca za SO a NE, nočná práca).
Termín nástupu
dohodou
V prípade Vášho záujmu zašlite žiadosť spolu so životopisom na e-mail: vyberove.konanie@conti.sk alebo
na poštovú adresu Continental Matador Truck Tires s. r. o., Personálne oddelenie, T.Vansovej 1054/45,
020 01 Púchov najneskôr do 07. 06. 2016.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
> stredoškolské vzdelanie – min. výučný list
> manuálna zručnosť,
> schopnosť pracovať samostatne a v tíme,
> ochota pracovať nadčas,
> zodpovednosť,
> spoľahlivosť,
> seriózny prístup k práci.
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Continental Matador Truck Tires, s. r. o.
T. Vansovej 1054/45
020 01 Púchov

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Gabčanová
Tel.: 042 461 2885
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2586488   Dátum zverejnenia: 29.11.2016