Skúšobný inžinier - testy brzdového systému

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie testov podľa požiadaviek zákazníka v požadovanom čase a kvalite.
Funkčné a záťažové testy systému elektrických parkovacích bŕzd.
Nastavovanie podmienok testu. Nahrávanie riadiaceho SW, príprava dielov na test.
Analýza, interpretácia a dokumentácia nameraných výsledkov. Fyzická analýza. Reportovanie.
Troubleshooting. Vedenie a koordinácia dielčích úloh v rámci projektu.
Aktívny kontakt so zadávatelom úlohy.
Aktívna spolupráca (telefonicky, e-mailom, osobne) s centrálou vývoja a výskumu v SRN, so sesterskými závodmi Continental vo svete.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilová mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • analytické a technické myslenie,
  • záujem o oblasť automotive,
  • skúsenosti v automobilovom príp. strojárskom al. elektrotechnickom priemysle vítané,
  • skúsenosti v oblasti meracej techniky výhodou,
  • požadujeme komunikatívnu znalosť anglického jazyka (telefonický, písomný aj osobný styk), nemecký jazyk výhodou,
  • znalosť práce v Matlab výhodou

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • práca v dynamickom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí,
  • 13. a 14. plat, ročný bonus.
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov

Vaše životopisy prosím zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk.

Kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2550722  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou