Vedúci skladových logistikých povinností

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • operatívne riadenie skladu predaja, zabezpečenie vychystávania a prebaľovania výrobkov
s ohľadom na dodržiavanie platných právnych predpisov
  • zabezpečenie efektívneho a časovo správneho toku materiálu a efektívneho plánovania
personálu
  • organizácia a riadenie pracovných procesov a zlepšovanie úrovne kvality
  • spolupráca pri optimalizácií skladových zásob
  • dohľad nad zabezpečením potrebnej údržby a servisu strojných zariadení a dopravných
prostriedkov používaných v prebaľovaní a sklade predaja
  • zabezpečenie dodržiavania platných bezpečnostných predpisov, požiarnej ochrany a
ochrany životného prostredia
  • organizovanie inventúry skladových zásob v riadenej oblasti
  • vedenie ľudí a organizácia práce v predmetnej oblasti
  • spracováva evidenciu zaskladneného a vyskladneného materiálu v sklade predaja
  • spracováva podklady k finančným analýzam
  • zodpovedá za dodržiavanie kvality materiálu pri manipulácií a skladovaní, dodržiavanie
platných baliacich predpisov, správnu evidenciu materiálu a výrobkov v prebaľovaní
výrobkov a v sklade predaja

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika a doprava, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SAP - Expert

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3
3

> dobré komunikačné zručnosti,
> flexibilita,
> logické a analytické myslenie,
> schopnosť presadiť sa

> zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
> príspevok na stravovanie a pitný režim,
> príspevok do III. dôchodkového piliera,
> pružný pracovný čas,
> rôzne nepeňažné benefity

Váš životopis nám môžete zaslať aj priamo na: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 2515290  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac