Operátor vo výrobe

Miesto práce
Cesta ku Continentalu 8950/1, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca vo výrobe v rámci segmentu obrobňa (zakladanie odliatkov do CNC obrábacích strojov), galvanizovňa (navešiavanie odliatkov na galvanické závesy) alebo montáž (kompletizácia brzdových trmeňov do finálnej podoby na poloautomatizovaných výrobných linkách)
  • zabezpečovanie plynulej obsluhy stroja na určenom pracovisku s dodržaním štandardu kvality a výkonovej normy
  • vykonávanie kontrolných úkonov, dodržiavanie stanovených predpisov a postupov na pracovisku
  • práca v nepretržitej - 4-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Skúsenosti z výrobného prostredia (pásová výroba) vítané
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita

  • zázemie nadnárodnej spoločnosti,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov,
  • naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov
ID: 2456547  Dátum zverejnenia: 23.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou