Inžinier dodávateľskej kvality

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Sledovanie a schvaľovanie procesov u dodávateľov (v zahraničí) do vyhotovenia vzoriek
  • Vykonávanie procesných auditov u dodávateľov hliníkových odliatkov, rozvoj v sériovej výrobe
  • Riešenie dodávateľských reklamácií
  • Vykonávanie analýz chybovosti u dodávateľov a sledovanie nápravných opatrení

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (strojárstvo, kvalita)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

1

  • Prax a skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality, ideálne v automobilovom priemysle vítaná
  • Znalosti kvalitatívnych štandardov VDA 6.3, TS 16949
  • Čítanie výkresovej dokumentácie
  • Audítorské kvalifikačné skúšky výhodou

  • zázemie modernej, stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
  • práca s najnovšími technologickými postupmi a procesmi
  • bohatý sociálny program (permanentky, fitness, masáže, kultúrne, spoločenské a športové podujatia)
* naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov
  • 13. a 14 plat

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Alexandra Balintova
Tel.: +421 45 5318 692
E-mail: poslať životopis
ID: 2441322  Dátum zverejnenia: 28.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou