Quality Manager/vedúci úseku riadenia kvality

Miesto práce
Gumárenská 395/19, 972 23 Dolne Vestenice, okres Prievidza
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • udržiavanie systému manažmentu kvality podľa smerníc ContiTech (zodpovedajúc DIN/EN/ISO 9001 alebo ISO TS 16949);
  • tvorba a kontrola riadiacich smerníc pre systém manažmentu kvality;
  • interné systémové audity a dohľad nad všetkými auditmi;
  • doprevádzanie zákazníckych auditov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality, materiálové inžinierstvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

  • skúsenosti s prácou v oblasti riadenia kvality;
  • znalosti technického spracovania údajov;
  • osobnostné predpoklady:
• analytické myslenie
• dobré komunikačné zručnosti, tímový hráč
• kreativita, flexibilita
• organizačné schopnosti
• schopnosť presadiť sa

Výhodou:
* skúsenosti s vedením projektov
* manažérska prax

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,
  • vzdelávací program, jazykové kurzy
Rôzne benefity v rámci platnej KZ
* príspevok na stravovanie a pitný režim,
* príspevok do III. dôchodkového piliera,
* pružný pracovný čas,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 29.01.2016.

Váš životopis nám môžete zaslať aj priamo na: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 2371793  Dátum zverejnenia: 3.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou