Technik pre automatizované zariadenia a pracoviská (Ref. č.: 14500BR)

Miesto práce
Gumárenská 395/19, 97223 Dolne Vestenice, Prievidza
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vývoj a zavedenie produkčného procesu a zariadení s automatizáciou, s použitím robotov, kamerových systémov pre kontrolu a sledovanie procesov;
- vedenie a podpora investičných projektov;
- podpora pri sériovej výrobe
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Iné výhody
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,
- vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
* 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
* príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
* príspevok na stravovanie a pitný režim,
* príspevok do III. dôchodkového piliera,
* pružný pracovný čas,
* rôzne nepeňažné benefity
Váš životopis nám môžete zaslať priamo na: uchadzaci.dv@vc.contitech.sk

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, strojárstvo, elektrotechnika
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
skúsenosti s prácou s KUKA-robotmi výhodou
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
ID: 2337830   Dátum zverejnenia: 29.9.2016